O MNIE


Od dłuższego czasu jestem miłośniczką blogosfery. W moich zakładkach można znaleźć dziesiątki blogów, które śledzę regularnie. Sama nie wiem jak to się stało, ale po prostu zostałam pochłonięta. W końcu zdecydowałam się samodzielnie prowadzić jeden z nich. Od razu wiedziałam o czym chcę pisać. Główny nacisk na kuchnię i kosmetyki, z czasem mam nadzieję rozwinąć tematykę. 
Moja edukacja zakończyła się na studiach magisterskich, kierunek Finanse i Rachunkowość. Jednak swojej drogi zawodowej poszukuję nadal. Bardzo poważnie myślę o własnej działalności, ale to wymaga ogromnych przygotowań. Jedno jest pewne, chcę być blogerką :) Gotowanie, pieczenie, testowanie kosmetyków i oczywiście zakupy-to lubię najbardziej. O tym jest mój blog. Kocham zwierzęta, nowe smaki,  książki i podróże, od zawsze fascynowała mnie Marilyn Monroe, uwielbiam słuchać muzyki i mam doświadczenie w brafittingu. Jak widzicie zainteresowania są liczne, więc z czasem można spodziewać się różnotematycznych wpisów.
Miłość do kuchni rozwinęła się u mnie jakieś 3 lata temu. Od tamtej pory przetestowałam tysiące przepisów i częścią z nich chcę się z Wami podzielić. 
Buszowanie po SH, polowanie na promocjach w drogeriach i marketach to jest to! Kto z nas lubi oszczędzać?? Ja na pewno tak! Dlatego staram się korzystać z okazji i nie przepłacać :)
Dbanie o wizerunek jest bardzo istotnym elementem w moim życiu. Generalnie w tej kwestii również staram się być niezbyt rozrzutna, jednocześnie osiągając pożądany efekt. Kosmetyki są nieodłącznym atrybutem kobiet i pomagają wyrazić siebie, dlatego nie zabraknie ich recenzji, ale pojawiać się będą także rozdania.
 Mam nadzieję, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie i będzie wam się miło czytać moje wpisy :) Nie będę może ekspertem w każdej dziedzinie, ale postaram się pokazać na blogu moje JA.
Spełniam dzięki temu swoje marzenie.

ANIA
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz